ceturtdiena, 2015. gada 23. aprīlis

Pelnrušķītes stāsts (dienasgrāmata)

Aprīlis manā atmiņā paliks kā skaistākais mēnesis kāzām. Pilnīgi neplānoti, nejaušas sakritības pēc, organizējot savu sapņu dienu, man tika tas gods žurnālam PRECOS sastilot "Pelnrušķītes stāstu". Tas bija vienlīdz kaut kas tik skaists un grūts... Žurnāla lappusēs redzam bildes zem kurām slēpjas daudzas negulētas naktis, entās stundas uz kājām, pilnas un smagas tarbas ar tērpiem un citiem rekvizītiem, prieki un asaras, tulznas, sāpošs kakls..., bet kas to vairs atceras...palicis tikai gandarījums un skaistas atmiņas ;)
#lovemyjob

6. marts 
Bildējam kadru pie karietes....stāsts taču ir par Pelnrušķīti :) Divas dienas pirms fotosesijas līst kā no spaiņiem, jau liekas, ka nāksies pārcelt, bet pārcelt nav iespējams, jo kariete būs prom. K-rautā tiek iepirkta celtniecības plēve, ko klāt uz pielijušā asfalta, lai nesaskādētu grezno Katjas Šehurinas kleitu! 
Tātad pienāk 6. marts un lietus ir mitējies, bet laukā nežēlīgi auksts, mēs fufaikās, bet Barbarai ir ko paciest....salst nepajokam. Labi, ka ir labi cilvēki apkārt no "Rīgas Darbnīcas", kas Barbarai uzvāra kafiju un ļauj sasildīties iekštelpās. Mums ar Ilzi bišku škrobe, ka kariete atrodas garāžu rajončikā un apkārtējā vide tomēr stipri traucē kadrā ielikt visu karieti...Protams, ideālā variantā izsaukt evakuatoru un izvest karieti ārpus Rīgas, bet tas maksā, a mums budžets 0 eur :)

Barbarai mugurā KatyaKatya Shehurina kleita/plīvurs un Brigitas Strodas vainags. Karieti iespējams izīrēt 7 SKY event agency.

7. marta vakars saņemu sms, ka Barbara pēc fotosesijas ir slima. Maigi sakot, man sagriezās galva :) Rīt plānota fotosesija Jelgavā, viss sarunāts, bet te tāda ziņa. Sūtam Barbarai veselību un no sirds žēl, ka tā... Paldies atsaucīgajai Sandai no DANDY modeļu aģentūras, kas gatava palīdzēt un piedāvā citas aģentūras modeles. Šoreiz izvēlamies Lauru un par pārsteigumu izrādās, ka Laura ir Jelgavā un rīt ar prieku piedalītos fotosesijā. Neticami!

8. marts
Šodien 2 kadri Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī pie pulksteņa (Pelnrušķītes stāstā pulkstenim ir nozīmīga loma) un kadrs pie Driksas upes betona sienas, tur plānots pats pirmais fotostāsta kadrs - Pelnrušķīte pirms balles, vēl ne līdz galam saposusies, greznai kleitai pāri halātiņš (trencis), spainī ziedi ( pirms tam grīdas lupata :) ), mati bizē...
Šodien baigais čiliņš, spīd saule un tiekamies pie manis mājās, lai sapucētu Lauru, ēdam siera kūku un laižam bildēt :)

Laurai mugurā KatyaKatya Shehurina kleitas/plīvurs, ArtJam trencis, Agneses Eidukas tops un Gintas Sicevas karnevāla maska Lace.

17. marts 
Pēdējais pieturas punkts Pelnrušķītes stāstā OSY studio. Šajā laikā studija vēl ciet, jo netiek apkurināta un ir auksti..., bet skaisto logu un kāpņu dēļ mums vajag un punkts. 

Laurai mugurā Agneses Eidukas svārki, M-Couture topi, ziedi INBLOOM, galvas rota no Accessories.

Milzīgs paldies visiem, visiem, kas atsaucās, pielika roku šim projektam, uzlādēja ar pozitīvām emocijām un ļāva šim skaistumam nonākt žurnāla lappusēs :)

Foto - Ilze Ose
Grims un mati - Inese Maizīte
Stils - Kristīne Borhova
Modeles - Barbara un Laura no DANDY


Precieties, tas ir tiiiiiik skaisti :)


K.

6 komentāri: