pirmdiena, 2015. gada 27. aprīlis

Britu zīmols Dune London


Pirmdiena ir lieliska diena šopingam ;)
Mūsu uzmanības vērts ir kāds jaunpienācējs Rīgas modes preču veikalu vidū, precīzāk britu zīmols Dune London.
Iepazīsimies ;) Zīmols dibināts Londonā un lepojas jau vairāk kā 20 gadu pieredzi apavu izgatavošanā. Dune London veic lielus ieguldījumus produktu attīstībā, lai nodrošinātu to izcilību un atbilstību aktuālajām tendencēm, tajā pašā laikā rūpējas par klientiem un izcilu servisu.
Sākotnēji Dune London bija vien 20 kvadrātmetru liela nodaļa kādā no modes preču veikaliem Oxford stritā, bet šodien zīmols lepojas jau ar 300 veikaliem visā pasaulē.
Ar plašu sortimentu un dažādību sieviešu un vīriešu preču klāstā, Dune London zīmols ir izsmalcināts un stilīgs, bet tai pat laikā piemērots ikdienai.... 
Nepaej garām... t/c Galerija Centrs 3. stāvā Dune London.
Anita Altmane: " Dune London augstpapēžu laiviņkurpes ir patiešām ērtas, tām ir atbilstoša lieste un patīkami mīksts materiāls."
 Komforts ikdienas steigai... tas būs stāsts par mani ;)
 Arī aksesuāri...
Foto: Aleksandra Samsonova

Mans rezumē: man patīk, noteikti papildināšu savu apavu plauktu ar ērtajām espadrillām, kurās skriet visu dienu un ieklausīšos Anitas Altmanes komentārā par Dune London augstpapēžu laiviņām, tieši šobrīd esmu ērtu, miesaskrāsas augstpapēžu laiviņkurpju meklējumos.
Arī somas un klači ir plāšā sortimentā un noteikti katra atradīs savai gaumei ko tīkamu, bet viens mazs mīnuss... praktiski visām ir zelta krāsas furnitūra ( lielākai daļai noteikti patīk), bet man tuvāka ir baltā metāla krāsa ;)

 Lai priecīgi!!!

K.

2 komentāri:

 1. O, nemaz nezināju, ka Dune ir arī LV. Man ir vienas foršas, košas Dune platformenes. Šķiet jau kādas 3 vasaras nēsāju un joprojām lieliskas.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, no marta Dune ir Latvijā :)
   Paldies par tavu komentāru, iedrošināji neatlikt pirkumu uz vēlāku laiku ;)

   Dzēst