otrdiena, 2014. gada 1. jūlijs

H&M STUDIO A/W 2014

Rudens būs klāt precīzi pēc diviem mēnešiem un ir īstais laiks aizdomāties par to, kādas mēs vēlamies būt rudenī? Varbūt kāda nobriedusi kardinālām imidža pārvērtībām, bet kādai atliek tikai papildināt garderobi ar pāris stilīgiem džemperiem un rudens var sākties bez stresa :) 
Kādā jūnija pēcpusdienā H&M showroom prezentēja savu rudens/ziemas kolekciju...Varbūt tas ir stāsts par tevi?
Rotaļīgs izsmalcinātais 21. gs. bohēmas sievietes gars ir šī rudens/ziemas H&M Studio tēls. Viņa ir bezrūpīga, šarmanta, vienmēr gatava vakara valdzinājumam. H&M Studio tērpi tika demonstrēti Parīzes modes nedēļas laikā. Kolekcijā sievišķais mijas ar vīrišķo - tajā iekļautas vīriešu tipa žaketes, motociklistu un pilotu jakas, ko valkā virs brīvi krītošiem topiem un kleitām. Kombinē tipa kleita kā viena no pamata apģērba garderobē - tai raksturīgas smalkas lencītes un to valkā vienu pašu vai izmanto apģērba kārtu veidošanai. Mans iepatikās brūnās ādas bikses ar pieskaņotu topu.. skati bildēs ;)



Vīriešiem...

Kolekciju no 4. septembra varēs iegādāties aptuveni 260 veikalos visā pasaulē un arī tiešsaitē.
Domājot "zaļi", H&M 2. oktobrī atklās jauno Conscious Denim kolekciju, piedāvājot izteikta stila mūsdienīgus modeļus, kuri radīti no ilgtspējīgākiem materiāliem, turklāt tapuši pārdomātākos ražošanas procesos. Radot Conscious Denim modeļus, H&M izmantoja spāņu džinsu konsultantu uzņēmuma Jeanologia ieteiktos kritērijus, lai pārbaudītu džinsu apstrādes procesus, tostarp ūdens un enerģijas patēriņu.
Rezultātā ir iegūta pilnīgi mūsdienīgu modeļu kolekcija piesātinātos indigo krāsas toņos ;)
This photo from zrivnutro.com



K.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru